Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Dlaczego nasza szkoła ???

Niby zwykła szkoła,

lecz nie do końca...

Niezwykłe miejsce,

niezwykli ludzie,

specjalny program pobytu

sprawią,iż spotkacie się

z przygodą życia. 

Sprawdźcie nas już dziś ! 

1. Naszym priorytetowym celem jest pomoc choremu dziecku w przezwyciężaniu trudności spowodowanych przewlekłą chorobą zaburzoną sprawnością psychofizyczną oraz skutkami rozłąki ze środowiskiem rodzinnym.

2. Jesteśmy szkołą dbającą o bezpieczeństwo, przyjaźń, partnerstwo i wzajemny szacunek uczniów, nauczycieli, innych pracowników i rodziców.

3. Uczeń ma zapewnioną fachową pomoc, wyposażony zostaje w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalsze kształcenie i prawidłowe funkcjonowanie w grupie rówieśniczej.

4 Nauczyciele i wychowawcy rozwijają u uczniów pozytywne myślenie oraz ich zdolności i umiejętności. Stwarzają warunki do poszukiwania wartości moralnych, zaangażowania w naukę, Chronią rozwijającą się osobowość dziecka przed negatywnym wpływem przewlekłej choroby.

5. Szkoła realizuje cele i zadania określone w ustawie o systemie oświaty oraz przepisach wydanych na jej podstawie, koncentrując się na prowadzeniu działalności dydaktycznej, wychowawczej, opiekuńczej i rewalidacyjnej.

6. Nauczyciele klas i wychowawcy grup współdziałają ze sobą w sprawach wychowywania i kształcenia dzieci.

 

Rymanów Zdrój - Po zdrowie w Rymanowie

Rymanów Zdrój położony jest 4 km

na południe od miasta w dolinie Taboru

Czytaj więcej...

Media o nas

Drogi Gościu zapraszamy Ciebie do zobaczenia co o nas piszą media.

Czytaj więcej...

Od czego zacząć

Żeby zapisać się do naszej szkoły wystarczy tylko kilka minut. Zobacz jakie to proste!

Czytaj więcej...

Joomla templates by Joomlashine Projektowanie stron internetowych MISTEO.PL