Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Dlaczego nasza szkoła ???

Niby zwykła szkoła,

lecz nie do końca...

Niezwykłe miejsce,

niezwykli ludzie,

specjalny program pobytu

sprawią,iż spotkacie się

z przygodą życia. 

Sprawdźcie nas już dziś ! 

Drodzy Rodzice,


nie bójcie się powierzać nam swojego największego skarbu - swoich dzieci.

Jesteśmy profesjonalnie wykwalifikowaną kadrą nauczycieli i wychowawców, która świetnie rozumie potrzeby i pragnienia młodych ludzi, którzy na swój sposób chcą poznawać świat i się nim cieszyć. To właśnie chwile spędzone w sanatorium mogą stać się wstępem do większej samodzielności i odpowiedzialności waszego dziecka.

Brak „taty i mamy” zmusza do podejmowania samodzielnych decyzji i wyrobienia umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach problemowych. Wprawne oko wychowawcy czuwa nad właściwym wyborem młodego człowieka zarówno w realizacji procesu leczenia, nauki czy np. wydawania powierzonych pieniążków.

Bądźcie pewni, że dziecko po powrocie z sanatorium wróci do domu szczęśliwsze i bogatsze o wiele ciekawych doświadczeń i doznań, co pozwoli mu o wiele łatwiej radzić sobie w swoim środowisku rówieśniczym.

Uwierzcie nam że waszemu dziecku potrzebne jest takie właśnie "oderwanie od domu”, po to, aby mogło wrócić zdrowsze, szczęśliwsze a jednocześnie umiejące docenić co znaczy „tata i mama” . Wiemy z doświadczenia, że więź rodzinna po rozłące jeszcze bardziej się cementuje.

Więc śmiało wyślijcie do Rymanowa Zdroju swoją pociechę i dla zdrowia i dla rozwoju osobowego a my obiecujemy zająć się nią rzetelnie i oddać w Wasze ręce cudownie uśmiechnięte i „bogatsze” o wiele doznań i przeżyć, które mogą na pewno ułatwić dziecku jego dalszą drogę życiową.

 

Pozdrawiamy gorąco
Nauczyciele i wychowawcy Szkoły Sanatoryjnej z Rymanowa Zdroju

Rymanów Zdrój - Po zdrowie w Rymanowie

Rymanów Zdrój położony jest 4 km

na południe od miasta w dolinie Taboru

Czytaj więcej...

Media o nas

Drogi Gościu zapraszamy Ciebie do zobaczenia co o nas piszą media.

Czytaj więcej...

Od czego zacząć

Żeby zapisać się do naszej szkoły wystarczy tylko kilka minut. Zobacz jakie to proste!

Czytaj więcej...

Joomla templates by Joomlashine Projektowanie stron internetowych MISTEO.PL