Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Dlaczego nasza szkoła ???

Niby zwykła szkoła,

lecz nie do końca...

Niezwykłe miejsce,

niezwykli ludzie,

specjalny program pobytu

sprawią,iż spotkacie się

z przygodą życia. 

Sprawdźcie nas już dziś ! 

Witamy w naszej szkole

Blog najlepszej szkoły uzdrowiskowej w Polsce. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o naszej szkole to koniecznie odwiedźcie naszego facebook`owego Fan Pagea.

 • Start
  Start Tutaj znajdziesz wszystkie wpisy dostępne na stronie.
 • Kategorie
  Kategorie Wyświetla listę kategorii tego bloga.
 • Tagi
  Tagi Wyświetla listę słów kluczowych, które zostały wykorzystane na blogu.
 • Blogerzy
  Blogerzy Wyszukaj ulubionego blogera na stronie.
 • Wpisy Zespołu
  Wpisy Zespołu Wyszukaj ulubiony zespół.
 • Archiwum
  Archiwum Zawiera listę wpisów, które zostały utworzone wcześniej.

Po lekcjach...

Zdjęcia i opisy turnusów

Dodane przez w w Po lekcjach...

Plenerowa impreza artystyczna jaka odbyła się w niedzielę 9 IX zgromadziła dużą  widownię, która oklaskiwała występujących na scenie artystów małych i dużych.

W pożegnaniu lata brali udział przedstawiciele władz samorządowych:

Przewodniczący Sejmiku woj. podkarpackiego Pan Jerzy Cypryś

Wojewoda podkarpacki Pani Ewa Leniart

Przewodniczący Zarządu Komitetu PiS powiatu krośnieńskiego Pan Jan Pelczar

Burmistrz Gminy Rymanów Pan Wojciech Farbaniec

Gospodyniami spotkania były:

Prezes Uzdrowiska Rymanów S.A. Pani Iwona Olejnik i Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Pani Agnieszka Kopiec.

 

 

Relacja fotograficzna poniżej:

 

Czytaj dalej
Przeczytano: 20

Dodane przez w w Po lekcjach...

W niedzielę 9 IX 2018 r w amfiteatrze parku zdrojowego odbędzie się impreza plenerowa na zakończenie lata. W części artystycznej udział wezmą również dzieci sanatoryjne, które przebywają na leczeniu i uczą się w Zespole Szkół.

Serdecznie zapraszamy! 

 

Czytaj dalej
Przeczytano: 25

Dodane przez w w Po lekcjach...

W niedzielne popołudnie 3 czerwca w amfiteatrze nad Czarnym Potokiem odbyły się obchody Dnia Dziecka, w których brały udział dzieci leczące się w Uzdrowisku jak i z zaprzyjaźnionych okolicznych szkół.

Bardzo miłą niespodziankę sprawił dzieciom Wicemarszałek Sejmu RP Pan Ryszard Terlecki i Wicemarszałek woj. Podkarpackiego Pani Maria Kurowska, którzy pojawili się na obchodach i bawili się razem z dziećmi.

Gospodarzem spotkania była dr Iwona Olejnik Dyrektor Naczelny Uzdrowiska Rymanów i Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych mgr Agnieszka Kopiec.

 

Czytaj dalej
Przeczytano: 157

Dodane przez w w Po lekcjach...
Przeczytano: 140

Dodane przez w w Po lekcjach...

 

      Rymanów Zdrój, Podkarpacka Stolica Dzieci 13 maja 2018 rozbrzmiewała tańcem i piosenką. Organizatorem Majówki był Zespół Szkół Specjalnych- Szkoła Sanatoryjna, Gminny Ośrodek Kultury
w Rymanowie i Uzdrowisko Rymanów S.A. Wśród zaproszonych gości wystąpiły  przedszkolaki
 z  Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Rymanowie Zdroju, uczniowie z  Zespołu  Szkół Publicznych
w Rymanowie,  uczniowie  Szkoły Podstawowej  w Króliku Polskim oraz członkowie Studia Piosenki Gama w Miejscu Piastowym.  Pani dyr. ZSS  Agnieszka Kopiec  powitała dyrektorów zaproszonych szkół,  wszystkich gości  i uroczyście otworzyła   Majówkę.

      Program Majówki rozpoczął występ artystyczny Grupy Choreograficznej ZSS, która zaprezentowała średniowieczny taniec Celtycki do muzyki szkolnej orkiestry . Orkiestra Zespołu Szkół Specjalnych wykonała; pieśni staroangielskie, Walc G-dur Dymitra Szostakowicza i XVI dumki kozackie. Zgromadzona publiczność  obejrzała także tańce: walca i poloneza w wykonaniu  uczniów szkoły sanatoryjnej. 

     W dalszej części programu zaprezentował się  Zespół ‘’Studio Piosenki Gama” z GOKU w Miejscu Piastowym: Katarzyna Such – Walc Brilante, In Sieme , Magdalena Pikuła- Memory i Potęga Miłości Wikoria Micek-Ta,co zawsze gna pod wiatr, Joanna Such- Nie bądź taki szybki Bill, Wiktoria Cetera- To co się śni niewidomym           

      Najmłodsi  uczestnicy majówki z przedszkola Sióstr Miłosierdzia zaprezentowali piosenki i wiersze:  Emilia Żaromska recytowała wiersz: Spóżniony Słowik, Annia Rij, Sonia Polańska, Gabrysia Ziajka   piosenkę Jagódki ,Oliwia i Julia Urbanik piosenkę Promyk Słońca. W ramach obchodów setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę młodzi artyści  Kalina Tomkiewicz ,Filip Jurasz,  Mateusz Jakieła, Milena Szałaj wykonali piosenkę Jesteśmy Polką i Polakiem.  Oliwia Pytel, Patryk Penar  piosenkę Nasze polskie ABC,   Hania Michalska, Wiktoria Dereniowska, Dominik Pitrus, Oliwia Pytel, Patryk Penar ,Oliwia i Julia Urbanik piosenkę Polska.

      Młodzież ze Szkoły  Podstawowej  w Króliku Polskim wystąpiła w następujących utworach muzycznych: Maja Puchalik -Corre, Natalia Ozimina - Niech żyje bal oraz  Iwona Frankowicz - Nie żałuję. 

      Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie zaprezentował się muzycznie. Sara Puchalik zaśpiewała piosenkę Jak fajnie być motylem oraz w duecie z Marylą Hanus Moja Ojczyzna. Krystian Wołczański -  Holes, Milena Wołczańska- A ja mam psa. Utwór Rudy Rydz w  duecie na trąbki zagrali Sebastian Litarowicz i  Damian Olszyński. 

      Majówkę zakończył występ wokalno- taneczny uczniów szkoły sanatoryjnej. Młodzi kuracjusze wykonali tańce zespołowe: IriszTrasch, Zumbę.  W dalszej części  Majówki wystąpiła grupa wokalna, która zaprezentowała piosenkę  Pokochajmy drzewa.   Na zakończenie publiczność obejrzała pięknie zatańczoną „Czaczę” w wykonaniu rodzeństwa Julii i Jana Michalskich.

      Dźwięki  rozlegającej się muzyki przyciągały swoim brzmieniem nie tylko dzieci ale także dorosłych kuracjuszy i okolicznych mieszkańców.   Majówka w Rymanowie Zdroju była obchodzona uroczyście.

Dzieci za występy otrzymały słodkie upominki  ufundowane przez naszych zaprzyjaźnionych sponsorów: Sklep Spożywczo Przemysłowy Edyta i Roman Frącek Rymanów Zdrój, Delikatesy Centrum Rymanów Zdrój Agnieszka Ciepiela ,Sklep Spożywczy Koperek Marcin Ziajka Rymanów, Sklep Spożywczo- Przemysłowy Wacław i Lucyna Kuzakowie, którym bardzo gorąco Dziękujemy.   

Serdecznie podziękowania kierujemy w stronę uczniów Szkoły Sanatoryjnej z turnusu 20.04 – 18.05. 2018 r. za wyjątkowe zaangażowanie, ogromną pracę włożoną w przygotowanie, w krótkim czasie programu artystycznego.

Słowa podziękowania należą się również naszym znakomitym gościom, którzy współuczestniczyli i wspierali nasze działania. Każdy najmniejszy gest pomocy był cennym darem dla Wszystkich Dzieci.

                                                   

                                                                                                                                                                        Nauczyciele i Wychowawcy

                                                           ZSS w Rymanowie Zdroju   

Czytaj dalej
Przeczytano: 156

Rymanów Zdrój - Po zdrowie w Rymanowie

Rymanów Zdrój położony jest 4 km

na południe od miasta w dolinie Taboru

Czytaj więcej...

Media o nas

Drogi Gościu zapraszamy Ciebie do zobaczenia co o nas piszą media.

Czytaj więcej...

Od czego zacząć

Żeby zapisać się do naszej szkoły wystarczy tylko kilka minut. Zobacz jakie to proste!

Czytaj więcej...

Joomla templates by Joomlashine Projektowanie stron internetowych MISTEO.PL